Kurumsal

You are here:
miato-akilli-cam-tank-hero-image-43

Hakkımızda

Gürsu Grup olarak çıktığımız bu yolda bizi rakiplerimizden üstün kılan yegâne özellik, insanın en önemli tüketim ihtiyacı olan suyun önemini çok iyi biliyor olmamızdır. Doğadan ilham alarak çağımızın ihtiyaçlarını çok iyi analiz ediyor ve geleceğimizi buna göre şekillendiriyoruz.
Günden güne artan içme suyu ihtiyacını, yaptığı işin önemini kavramış çalışanlarımız ile birlikte günümüzün son teknoloji üretim araçlarını harmanlayarak, yeteneklerimizi evsel arıtma araçları geliştirmeye adadık.

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten, Su Arıtma Sistemlerinde Türkiye’nin yanı sara tüm Dünyada’da tüketiciler ile buluşturup keyifle tüketeceği arıtma suyu’nu sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen bir marka olmak.
Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak. Koşulların gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.

miato-akilli-cam-tank-hero-image-03
miato-akilli-cam-tank-hero-image-04
miato-akilli-cam-tank-hero-image-05
miato-akilli-cam-tank-hero-image-42

Vizyonumuz

Su Arıtma sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak. Doğru, kaliteli ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
Profesyonelliğimiz ve uzmanlığımız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli aramak.